SG73G2ATTD36R0C
MFR.Part #
SG73G2ATTD36R0C
JLCPCB Part #
C5750413
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS