SG73P2ETTD30R9F
MFR.Part #
SG73P2ETTD30R9F
JLCPCB Part #
C4281234
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS