SG73P2ETTD30R1F
MFR.Part #
SG73P2ETTD30R1F
JLCPCB Part #
C4235932
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS