SR1210FR-0775RL
MFR.Part #
SR1210FR-0775RL
JLCPCB Part #
C5901489
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS