RN73R2ETTD3052C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3052C25
JLCPCB Part #
C2610006
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS