RN73H2ETTD2433F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2433F50
JLCPCB Part #
C4312330
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS