SG73P2ETTD3010F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD3010F
JLCPCB Part #
C4002503
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS