RN731JTTD7871F100
MFR.Part #
RN731JTTD7871F100
JLCPCB Part #
C4299981
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS