RK73H1HTTC1471F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1471F
JLCPCB Part #
C2575493
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS