RN732ATTD3703B50
MFR.Part #
RN732ATTD3703B50
JLCPCB Part #
C4200662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 370kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS