SG73P2ETTD2212F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2212F
JLCPCB Part #
C4013577
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS