RN73H2ETTD1912D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1912D10
JLCPCB Part #
C3949682
Description
19.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS