WK73R2ATTD302J
MFR.Part #
WK73R2ATTD302J
JLCPCB Part #
C3966591
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS