RN732BTTD3703D50
MFR.Part #
RN732BTTD3703D50
JLCPCB Part #
C4061350
Description
-55℃~+155℃ 125mW 370kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS