SG73P2ETTD20R0F
MFR.Part #
SG73P2ETTD20R0F
JLCPCB Part #
C3955916
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS