RN73H2ETTD5832B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5832B10
JLCPCB Part #
C3986499
Description
-55℃~+155℃ 250mW 58.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS