SG73P2ETTD18R7D
MFR.Part #
SG73P2ETTD18R7D
JLCPCB Part #
C4052635
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS