RN73H2ETTD7871A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7871A10
JLCPCB Part #
C4334788
Description
250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS