SG73P2ETTD1690D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1690D
JLCPCB Part #
C4119150
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS