SG73P2ETTD1600D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1600D
JLCPCB Part #
C3942872
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS