RT1210FRD072K55L
MFR.Part #
RT1210FRD072K55L
JLCPCB Part #
C2136150
Description
-55℃~+125℃ 2.55kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS