SG73P2ETTD1331F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1331F
JLCPCB Part #
C4190412
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS