RN73R2ETTD1400F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1400F50
JLCPCB Part #
C2604003
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS