RN732ATTD3323F25
MFR.Part #
RN732ATTD3323F25
JLCPCB Part #
C3967448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS