RN731JTTD4371C50
MFR.Part #
RN731JTTD4371C50
JLCPCB Part #
C3999764
Description
-55℃~+155℃ 4.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS