SG73P2ETTD1302F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1302F
JLCPCB Part #
C4264872
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS