SG73S2ERTTD4752D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4752D
JLCPCB Part #
C7079999
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS