RK73G1ETTP12R4D
MFR.Part #
RK73G1ETTP12R4D
JLCPCB Part #
C2581609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS