SG73P2ERTTD5233D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD5233D
JLCPCB Part #
C7311250
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS