SG73P2BRTTD5233D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD5233D
JLCPCB Part #
C7078936
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS