RN73R1JTTD7230F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7230F50
JLCPCB Part #
C2501612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 723Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS