SG73P2ERTTD4750F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4750F
JLCPCB Part #
C7079647
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS