CQ07W2J0430T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0430T5E
JLCPCB Part #
C2771455
Description
-55℃~+155℃ 200V 43Ω 500mW ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS