RK73G1ERTTP8060F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP8060F
JLCPCB Part #
C6388429
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS