RN73H1ETTP6190B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6190B50
JLCPCB Part #
C2534587
Description
619Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS