SG73P2ERTTD4703D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4703D
JLCPCB Part #
C7311226
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS