SG73P2ARTTD4703D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD4703D
JLCPCB Part #
C5751448
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS