RMC1/4K6800FTE
MFR.Part #
RMC1/4K6800FTE
JLCPCB Part #
C5727174
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS