SG73P2ERTTD2001F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2001F
JLCPCB Part #
C6482917
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS