RN73R2ETTD1263F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1263F25
JLCPCB Part #
C4232062
Description
-55℃~+155℃ 126kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS