RN73H1JTTD92R0C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD92R0C25
JLCPCB Part #
C4146097
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 92Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS