RK73H1HTTC1104F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1104F
JLCPCB Part #
C2575720
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS