SG73P2ERTTD1473D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1473D
JLCPCB Part #
C6677947
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS