RN73R2BTTD27R7C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD27R7C50
JLCPCB Part #
C2548745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS