SG73P2ERTTD1470D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD1470D
JLCPCB Part #
C6482883
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS