SG73P2ERTTD11R5F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD11R5F
JLCPCB Part #
C6482865
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS