RK73H2ETTD2800F
MFR.Part #
RK73H2ETTD2800F
JLCPCB Part #
C2577419
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS