RN731JTTD1871C10
MFR.Part #
RN731JTTD1871C10
JLCPCB Part #
C4281798
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS