HV732HRTTE7503F
MFR.Part #
HV732HRTTE7503F
JLCPCB Part #
C5765788
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS