SG73P2E1RTTD6650F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6650F
JLCPCB Part #
C7079422
Description
-55℃~+155℃ 1W 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS